ریمپ حرفه ای ای سی یو انواع خودرو و چیپ تیونینگ ecu remap / برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat 


برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat

افزایش ، تغییر و یا برداشت کاتاف ای سی یو های زیمنس siemens کروز crouse و اس ست ssat پراید تیبا رانا پژو 206 405 پرشیا پارس سمند ef7 tu5 tu3 فقط و فقط بوسیله برنامه و بدون دستکاری کریستال ای سی یو

500,000 تومان
برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat


برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssatبرداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssatبرداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssatبرداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssatبرداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssatبرداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssatبرداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat


افزایش ، تغییر و یا برداشت کاتاف ای سی یو های زیمنس siemens کروز crouse و اس ست ssat پراید تیبا رانا پژو 206 405 پرشیا پارس سمند ef7 tu5 tu3 فقط و فقط بوسیله برنامه و بدون دستکاری کریستال ای سی یو
 
آیا تا به حال شما نیز به موارد زیر برخورد نموده اید ؟
آیا شما نیز جهت ریمپ و یا ارتقاء ای سی یو زیمنس و یا کروز و یا اس ست خود به تنظیم موتوری های متعددی مراجعه نموده اید و همگی عنوان نموده اند که برنامه ایرانیزه ها هنوز نیامده و یا موجود نمیباشد ؟؟؟
آیا شما هم تا به حال شنیده اید که ای سی یو های جدید که همون ایرانیزه ها هستند بدرد نمیخورند ؟؟؟
آیا به شما پیشنهاد شده که ای سی یو و سیمکشی خود را جهت افزایش شتاب به مدل پایین مانند بوش 7.4.4 تغییر دهید ؟؟؟
آیا شما جهت برداشت کاتاف از روش تغییر کریستال ای سی یو استفاده نموده اید و به دلیل به هم ریختن تنظیمات خودرو و بد کار کردن آن در دور های پایین گلایه دارید ؟؟؟
 
تقویت خودرو بهنوین با تلاش ها و زحمات چندین ساله خود توانسته است در زمینه علم ریمپینگ و برنامه نویسی خودرو به بهترین و بالاترین درجات برنامه نویسی خودرو نه تنها در ایران بلکه در خارج از ایران نیز دست یابد و حتی دامپ ها و ای سی یو های ارسالی مشتریان خارج از کشور خود را نیز ریمپ و ارتقاء دهد و در علم ریمپینگ خودرو توانسته هر غیر ممکنی را ممکن و موجب جلب رضایت کلیه مشتریان خود گردد.
باید توجه داشته باشید که بر خلاف نظر بعضی از افراد ای سی یوهای کروز زیمنس و اس ست که همگی برد داخلی آن ها زیمنس میباشند یکی از بهترین ای سی یو های جهان بوده که به دلیل امنیت و سرعت بالا و خرابی بسیار کمی که دارند بروی برترین خودرو ها و بروزترین خودروهای جهان نصب میگردند که شما با جستجو در اینترنت میتوانید کاملا متوجه این موضوع شوید و همین امر است که تا به حال کسی نتوانسته این ای سی یو ها را به صورت اصولی ریمپ یا کاتاف آن ها را تغییر دهد و به همین دلیل است که محبوبیتی از جانب علاقه مندان به سرعت و شتاب ندارد در صورتی که پروگرام این ای سی یو ها نیز توسط تیونر ماهر ریمپ و ارتقاء گردد میتوانند همانند ای سی یو های بوش و یا حتی بهتر از آن ها رکورد های بسیار خوبی را برای خودروی خود به ارمغان بیاورند. زیرا ای سی یو همانند یک کامپیوتر میباشد که دستوراتی را که در درون حافظه خود دارد اعمال مینماید حال اگر تیونر بتواند این دستورها را همانند ای سی یو های بوش که برنامه آن ها موجود بوده و راحت تر ریمپ میشوند ارتقاء دهد میتوانند عملکرد مشابه و یا حتی بهتری را کسب نمایند.
مهم نیست هدف شما کاهش مصرف سوخت و یا برطرف نمودن کپ اولیه حرکت و یا جلوگیری از خاموشی مکرر خودرو در اول حرکت و یا افزایش شتاب فقط در سطح شهر و یا هدف شما مسابقات باشد زیرا تقویت خودرو بهنوین این توانایی را دارد که ای سی یو شما را بر طبق هدف شما پروگرام نویسی و ارتقاء دهد.
 
چه کسانی ریمپ و ارتقاء ای سی یو مورد نیازشان میباشد ؟
1-کسانی که هدفشان کاهش مصرف و افزایش شتاب خودرو همزمان میباشد.
2-کسانی که میخواهند کاتاف خودرو را بالاتر برده تا به هر دلیل بتوانند از ماکزیمم توان خودروی خود بهره ببرند.
3-کسانی که از کپ اولیه حرکت خودرو و یا خاموشی مکرر خودرو در اول حرکت گلایه دارند
4-کسانی که میخواهند خودروشان در سربالایی ها و در جاده ها پر قدرت تر حرکت کرده و سریع تر دور بگیرد
5-کسانی که موتور خودروشان لوازم دار بوده و میخواهند به حداکثر توان خودرو دست یابند.
6-کسانی که خودرو برای فرزند خویش گرفته و میخواهند کاتاف خودرو را پایین تر بیاورند مثلا 3500 یا 4000 که سرعت خودرو کمتر شود و کمتر نگران سرعت زیاد شوند.
7-کسانی که میخواهند از فرزندانشان مراقبت نموده و نگذارند سرعت خودرو بیش از مقدار مورد نظرشان رود و بروی آن محدودیت سرعت اعمال نمایند.
و.....
مهم نیست شما در کجای ایران و یا حتی جهان باشید شما میتوانید با ذکر نوع و مدل خودروی خود و با فرستادن عکس های رویه ای سی یو خودرو که شامل ورژن ای سی یو و شناسه نرم افزاری ای سی یو میباشد به تلگرام شماره موبایل ایرانسل پایین سایت و با عنوان نمودن هدف خود از انجام ریمپ آن را با ما در میان گذاشته تا به شما در جهت انجام کار هماهنگی های لازم انجام گردد.
 
اگر شما از شهر دیگری باشید ما به دو صورت زیر میتوانیم برای شما کار ریمپ را انجام دهیم :
1-شما میتوانید پس از هماهنگی و تایید ما ای سی یو خود را به آدرس ما که در پایین سایت میباشد ارسال نمایید ما نیز ریمپینگ را به روی ای سی یو انجام داده و به همان آدرس شما که به عنوان فرستنده برای ما ارسال نموده اید ارسال مجدد نماییم.
2-شما میتوانید با ما هماهنگ کرده تا ریمپینگ شما را انجام داده و بروی چیپ خود بریزیم و برایتان ارسال نماییم شما نیز به محض دریافت میتوانید چیپ و خودرو را به اولین تنظیم موتور ببرید تا چیپ ما را با چیپ اولیه ای سی یو تعویض نمایند و بعد از نصب ای سی یو به خودرو و روشن شدن مجدد خودرو میتوانید کاملا شاهد تغییرات بوجود آمده شوید. 
تذکر : لطفا پیش از هر گونه هماهنگی و تاییدیه ارسال ما ای سی یو خودروی خود را برای ما ارسال ننمایید زیرا کار مشتریان بایستی بر اساس اولویت زمانی که ما به آن ها اطلاع داده ایم انجام شود و در اینصورت از انجام ریمپ خارج از نوبت پوزش میطلبیم و بایستی منتظر بمانید تا نوبت شما که شد کار ای سی یو شما نیز انجام پذیرد. 
توجه 1 : توجه داشته باشید که این ریمپ فقط جهت ارتقاء جداول سوخت و جرقه زنی و تنظیم نمودن جداول ترک و گشتاور و سنسور اکسیژن خودرو و در صورت تمایل کاهش یا افزایش کاتاف میباشد و در صورتی که میخواهید لیمیت سرعت خودرو را برایتان برداریم بایستی در زیر عکس خودرو در قسمت افزودنی ها گزینه برداشت محدودیت سرعت را نیز کلیک و پس از آن اقدام به خرید و درج اطلاعات خویش نمایید.
توجه 2 : در صورتی که شما قصد ای سی یوی دیگری را دارید میتوانید درخواست خود را به تلگرام شماره پایین سایت ارسال نمایید تا در اولین فرصت با شما جهت ریمپ برنامه ریزی و هماهنگی گردد زیرا ما تمامی ای سی یو ها را میتوانیم پروگرام نویسی و ریمپ نماییم.
 نظرات کاربران
 محمدجواد | ورامین | 2956...0936
سلام، شما گفتین که این توربو شارژ الکتریکی نهایتا نصف توربو شارژ مکانیکی تاثیر داره؛ آیا میشه از دو تا توربو شارژ الکتریکی استفاده کرد که تاثیر مکانیکی رو داشته باشه ؟
 پاسخ : سلام خیر متاسفانه حتی اگر دو عدد نیز نصب نمایید هیچگونه تفاوتی را مشاهده نمینمایید زیر این نوع توربو حدود 3 پی اس آی تولید میکند چه یک عدد نصب نمایید چه 2 دو عدد و بیش از 3 پی اس آی نیز در صورتی که بخواهید فشار بیشتری بگیرید بایستی تغییراتی در موتور خودرو نیز اعمال نمایید.
 مصطفی | جعفرآباد مغان  | 4247...0914
سلام می خواستم بدونم آیا موتور پژو ۴۰۵ glxداشبورت جدید بسته شده یعنی نمی توان با حداکثرسرعت به پیش رفت
 پاسخ : سلام مدل ایسیوتون چیست کروز یا بوش و مدل چنده ؟
 منصور | خنج | 8847...0917
سلام.ببخشید میشه برای ریمپ ماشین را بیاریم پیش خودتون کارهاش را انجام بدین یا نه
 پاسخ : سلام بله قربان پیش از مراجعه با شماره 09378470687 هماهنگ کنید و بعد تشریف بیاورید.
 رضا | مشهد | 7949...0939
درود بر شما
درصورت نهيه حضوري اين چيپ چقدر از هزينه پست آن كاسته و قيمت نهايي آن چند ميشود؟
 پاسخ : سلام قیمت تحویل حضوری و ارسال پستی یکیست همان ۱۰۰ تومان.
 امیر | شیراز | 9792...0917
سلام من ef7 مدل 96 دارم شتاب و سرعت و قدرتش خیلی پایینه میخوتم بدونم هزینه ریمپ و برداشتن کات اف و لیمیتش چقدر میشه
 پاسخ : سلام هزینه فول ریمپ ۵۰۰ تومان هست
 امیر | شیراز | 0192...0197
سلام.این محصول صداش مثل صدای هاوارد هستش یا نه.چون صدای هاوارد بعد از چند وقت آزاردهنده میشه.دقیقا نوع صدای که میده چجوری هستش؟؟؟ ممنونم
 پاسخ : <p>سلام خیر این محصول صدایش مانند خودروهای توربو وقتی که گاز را رها مینمایند و صدای تخلیه هوای اضافه میدهند میباشد و در واقع صدای موتور خودرو تبدیل به یک خودروی توربو میشود.</p>
 hadi | تهران شهریار  | 5126...0910
باعرض سلام بنده پژو ۴۰۵مدل ۹۶دارم می خواستم کاتافش پایین بیاد و مصرف سوخت  هم پایین بیاد.ریمپ کردن ای سی یو در جامو تور نرم کار می کنه وهزینه اش چقدره.ممنونم
 پاسخ : سلام قربان هزینه ۳۰۰ تومان و موتور نیز نرم تر کار میکند.
 جواد | شیراز | 7971...0917
سلام و عرض ادب بنده کاپرا مدل 93 دارم و فکر میکنم محدودیت سرعت داره چون بیشتر از سرعت 115 تا نمیره باید چیکار کنم میخام اگه محدودیت روش هست برداشته بشه ،شما میتونید کمکم کنید؟
 پاسخ : سلام بله محدودیت سرعت داره و براتون میتوانیم برش داریم به تلگرام شماره شماره 09378470687 هماهنگ نمایید.
 مجتبی | 3642...0916
سلام و خسته نباشید ای سی یو ماشین 206 مدل 96 از نوع غرب استیله ماشین حداکثر 175 کیلومتر میره شتاب افتضاح و مصرف فوق العاده تو شهر بالاست چی پیشنهاد میدید و هزینه اش چقدر میشه
 پاسخ : سلام قربان انشالله در آینده ریمپ ای ای سی یو را هم می افزاییم و میتوانیم این مشکلات را مرتفع سازیم.
 محمدعلی | تهران | 4866...0933
باسلام بنده از مشتریان شما هستم.انجام کار افزایش شتاب و افزایش کاتاف و رفع مشکل کپ کردن بطور کامل برای ماشین روا سال 90 چقدر هزینه دارد و چقدر زمان میبرد؟باتشکر.
 پاسخ : سلام قربان هزینه فول ریمپ حرفه ای ای سی یو ۵۰۰ تومان میباشد.

 لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید


sec


 • برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat

  افزایش ، تغییر و یا برداشت کاتاف ای سی یو های زیمنس siemens کروز crouse و اس ست ssat پراید تیبا رانا پژو 206 405 پرشیا پارس سمند ef7 tu5 tu3 فقط و فقط بوسیله برنامه و بدون دستکاری کریستال ای سی یو
  برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat
  noscar
  برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat
  Rated 4.5/5 based on 11 customer reviews
  رIRR 500,000 تومان
  Product description: Customer reviews:
  برداشت و یا تغییر کاتاف و ریمپ ای سی یو های ایرانیزه کروز زیمنس ssat - by , 2017/04/24
  4/ 5stars
  مرتبط ها
  برترین ها
  loading
  رهگیری خرید/آگهی
  لطفا کد رهگیری خود و یا کد ملی خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از وضعیت خرید خود، آگاه شوید.


  کد رهگیری / کد ملی :   
  کد امنیتی در تصویر : 
  sec_rahgiry
 •  

  به منظور ویرایش و مدیریت آگهی های خود، کد یکی از آگهی های خود را وارد نمایید. توجه داشته باشید که بعد از ایجاد یک آگهی جدید، کد مربوط به آن آگهی برای شما ایمیل و پیامک می شود.پس در صورت نداشتن کد آگهی، به صندوق پستی ایمیل خود مراجعه فرمایید.


  شناسه آگهی :   
  کد امنیتی در تصویر : 

  0
  سبد خرید
  رهگیری خرید/آگهی
  آگهی رایگان
  Instagram